Tisknete stovky plastových karet? Vsaďte na profesionální vybavení

Nezáleží na tom, jestli vlastníte obchod a chcete dopřát zákazníkům slevové akce, potřebujete zhotovit zaměstnancům takzvané píchačky či vás trápí jakákoliv další oblast, řešením jsou moderní plastové karty. Jejich realizaci určitě nemusíte nechávat na externích pomocnících, protože vše zvládnete vyřídit sami. Jak na to?

Nic drahého

Nejdříve musíme rozptýlit vaše obavy, protože tisk plastových karet opravdu není ničím drahým ani složitým. Stačí vám základní pomůcky, několik minut času a budete plně schopni daný proces provádět u vás v kanceláři.

Hlavní pozornost si samozřejmě zaslouží samotná tiskárna, jež se stane středobodem celé práce. Mezi velmi kvalitní produkty patří značka Zebra, konkrétně typy ZC100 a ZC300. Ať už vás nadchne první, či spíše druhá varianta, nešlápnete vedle.

Nezanedbatelnou maličkostí jsou i plastové karty, kdy jeden kus stojí přibližně necelé dvě koruny. Raději jich vždy objednejte o něco více, abyste nemuseli v případě nutnosti zbytečně čekat na doručení další objednávky.

Intuitivní software

Skládáte-li puzzle v podobě realizace plastových karet, nesmíte opomenout ani vhodný počítačový program. Spoustu pozitivních ohlasů si připisuje například software BarTender, jenž se snadno ovládá a chlubí se celou řadou šikovných funkcí. Zároveň si lze zvolit z celkem čtyř odlišných verzí, přičemž každá se hodí pro jiný typ firmy. Není to nic složitého.

Jestli chcete být ve svém oboru úspěšní, určitě sledujte současné trendy a zařiďte se přesně podle nich. Věděli jste třeba, že Češi naprosto milují věrnostní programy? Jejich nasazení vám z dlouhodobého hlediska přinese nejen popularitu, nýbrž i podstatné zvýšení zisků. Podobné příležitosti číhají úplně všude, a tak se po nich pečlivě dívejte.

Diskuze

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient