Recenze Kulturistika.com: Jak funguje e-shop tohoto projektu?

Zajímavý projekt Kulturistika.com funguje od roku 2002. Již dva roky po svém vzniku rozjel e-shop s výživovými doplňky a fitness vybavením. Na to, jak jeden z největších prodejců sportovní výživy a doplňků funguje, se podíval ve své recenzi Ecoblog.cz ­– recenzní web, za kterým stojí bloger Radek.

Ecoblog.cz představuje zdravou výživu z Kulturistika.com

Radek se se svým projektem Ecoblog.cz pouští do recenzí různých ekologických a zero waste produktů, ale nevynechává ani zajímavou zdravou výživu, doplňky stravy či třeba diety. Výživa dnes zajímá mnohé z nás. Hledáme, jak se zdravěji stravovat, jak díky výživě nastartovat ozdravné procesy v těle, jakým způsobem jíst, ale současně hubnout, ale i naopak, jak jíst tak, abychom dosáhli co nejmasivnějšího nárůstu svalové hmoty.

Tentokrát se Radek na svém blogu rozhodl prozkoumat, jak funguje e-shop Kulturistika.com (přečtěte si tipy: Kulturistika.com zkušenost). Proto otestoval samotný nákup i dva produkty – nativní syrovátkový protein New 100% Whey Protein určen pro růst svalů v několika příchutích (Radek testoval slaný karamel) a arašídové máslo Pumpkin Spice Peanut Butter.

Recenze nejen na produkty

Jak recenze dopadla nemá smysl prozrazovat. Rozhodně se oplatí podívat, jak se Radkovi líbil systém a fungování e-shopu i jak dopadly oba testované produkty. Radek zjišťoval různé podrobnosti o e-shopu, třeba jestli nabízí zajímavé slevy i jaký je celý sortiment e-shopu. Radka zaujalo třeba to, že si na Kulturistika.com můžete nechat sestavit vlastní jídelníček. Ten je sestavován vždy na míru tak, aby nabídl hubnutí bez ztráty svalové hmoty. Vždyť právě svaly jsou největším spalovačem energie.

Recenze Kulturistika.com rozhodně stojí za přečtení. Nepřehlédněte však ani jiné recenze. Zajímavé jsou ty starší a nové pravidelně přibývají. Radek tvoří velice poutavé a obsahově přínosné recenze.

Diskuze

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient