Jak se úspěšně vypořádat se zabouchnutými dveřmi?

Stát se to může každému. Možná i vám už se někdy podařilo zabouchnout dveře od auta či od bytu. Máte-li někoho s náhradním klíčem, asi se prostě jen zkomplikuje denní program. Přijdete pozdě do práce, nestihnete schůzku nebo zmeškáte vlak. Jenže co si počít v případě, kdy rezervní klíč neexistuje, nebo se nachází uvnitř auta či bytu?

V těchto případech pomůže zámečník, respektive zámečnická pohotovost. Ne každý poskytuje pohotovostní služby, ovšem například zámečník Brno nabízí non-stop servisní linku a pomoc. Stačí zavolat. Zákazníci si chválí milé jednání, a především flexibilitu. Kdo jiný by vám vzal telefon o půl jedné v noci a do patnácti minut dorazil, aby vám otevřel dveře domů?

Jste pojištění proti zabouchnutí dveří?

Zabouchnutí klíče není nic neobvyklého, s tímto problémem se zámečníci setkávají docela běžně. Sem tam se někomu povede klíč také zalomit. Obvykle v tu nejméně vhodnou chvíli. Zabouchnuté dveře Brno vás však nemusí trápit dlouho, zámečník dorazí do 15 až 30 minut od zavolání a na místě situaci vyřeší.

Cena za dojezd po Brně není účtována a výměnu či opravu zámku může zaplatit pojišťovna. Možná totiž v rámci pojištění domácnosti máte zahrnuté i pojištění nouzového otevírání dveří. Pak pojišťovně stačí předložit fakturu.

Cílem je zvolit nejšetrnější metodu

Jak při otevírání dveří, tak při otevírání aut Brno je vždy cílem zvolit nejšetrnější a nejefektivnější metodu otevírání. Auta častokrát nelze otevřít jinak než přes zámek, výrobci proto u vozů s bezklíčovým otevíráním nechávají jeden skrytý servisní zámek.

A mimochodem, nejlepší prevencí před takovými situacemi je svěřit náhradní klíč nějaké blízké osobě, která nežije s vámi. Máte-li pouze jeden klíč, nechte hned vyrobit další. Výroba autoklíčů, avšak také náhradních klíčů k bytu je investice, která se skutečně vyplatí.

Diskuze

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient