Jak být úspěšným v boji s covid-19? Kupte si kvalitní antigenní testy

Povinné testování ve firmách bylo spuštěno. Má pomoci státu, ale i každé firmě, uspět v boji s covid-19, konkrétně s extrémně nakažlivou variantou omikron. Jak se musí testovat a kde koupit levně antigenní testy?

Testování zaměstnanců

Očkovaní, neočkovaní i lidé po překonané nemoci covid-19 – ty všechny bez rozdílu musí od 17. ledna zaměstnavatelé povinně testovat v novém režimu. K testování se používají antigenní samotesty a testuje se dvakrát v týdnu, vždy nejdříve tři dny po provedení testu předchozího. Po nepřítomnosti zaměstnance na pracovišti je pak testován ihned po svém opětovném příchodu.

Co dělat v případě pozitivního testu na covid-19? Automaticky odchází zaměstnanec do pětidenní karantény.

Testování ve školách

Opět se testuje i ve školách. Zde se testují rovněž jako u zaměstnanců i žáci očkovaní a ti, kteří překonali covid. Do 17. ledna se testuje dvakrát týdně každé pondělí a čtvrtek. Od 17. ledna pak jednou týdně, vždy v pondělí.

Kde nakoupit výhodně kvalitní antigenní testy?

Nakupte antigenní testy výhodně na Dialekarna.cz. E-shop nabízí levné certifikované výtěrové testy. Je možné je koupit na kusy, ve zvýhodněných balíčcích po 20 ks, ale též na paletě v počtu 14 400 ks. To se pak s cenou antigenního testu dostanete na 29 Kč.

Dialekarna.cz prodává antigenní test covid-19 certifikovaný výtěrový na koronavirus od výrobce Singclean. Je určen pro samotestování a je proplácen pojišťovnou. Tyto kvalitní testy odebírají i významné české státní instituce: Správa Pražského hradu, Úřad vlády, Senát, Kancelář Poslanecké sněmovny, Správa státních hmotných rezerv, ministerstva – zdravotnictví, kultury, financí a obrany, též české školy.

V Dialekarna.cz koupíte i testy na covid protilátky IgM/IgG Covid-19 Singclean, či třeba infračervený teploměr pro kvalitní a rychlé měření teploty. Jde o důležité zdravotní pomůcky, které se hodí nejen do každé rodiny, ale i do škol či do firem.

Diskuze

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient