Jak být úspěšný při výběru dovolené? Zkuste tentokrát pronájem obytného vozu

Staňte se nomády alespoň na pár dnů. Vyrazte v roce 2022 na dovolenou v obytném autě či v karavanu. Je to hit a mnozí si dnes prodlužují dovolenou tak, že si pronajmou obytné auto a fungují jako digitální nomádi. Prostě pracují online na cestách. Dovolenou tak mohou mít alespoň na půl, ale třeba hned na dva měsíce. Takovýto sen si splníte snadno s dobrou půjčovnou obytných vozů.

Kam pro kvalitní obytňák?

Zajistit si včas pronájem obytného vozu je základem proto, abychom mohli na podobnou dovolenou, kratší či delší, vůbec vyrazit. Možná se budete muset poohlídnout i mimo vaše město. Ani Praha není zrovna ideální na to, aby se vám podařilo zejména pro sezónu sehnat skutečně kvalitní vůz podle vašich představ. Dobrým typem jsou KARAVANY Strakonice.

Nezávisle na hotelích v obytném vozu

Rezervace obytného auta by měla být vždy s předstihem. Zajistí vám, že se nebudete muset svou dovolenou přizpůsobovat volnému termínu pro zapůjčení auta. Z vozů si lze vybrat Renault Ahorn TU Plus pro pět až šest osob, nebo Citroën Hobby Optima T70 E se čtyřmi lůžky. Automobily jsou v perfektním technickém stavu a s vynikající vnitřní výbavou. Oba lze řídit se standardním vodičským průkazem B, tedy na osobní vozidla. Zapůjčit si lze rovněž karavan Abbey Expression 480, který se připevňuje na tažné osobního automobilu. Hodí se rovněž pro čtyři osoby.

Splňte si sen

Pro lidi s dobrodružnou duší je právě tento typ dovolené, kdy se přesouváme a současně spíme v obytném karavanu, splněným snem. Máme příležitost vyrazit ve větším rodinném kruhu či se skupinou přátel. Obytné auto je neuvěřitelným zážitkem i pro děti. Pro ty je zmenšeninou domečku, takže stejnou atrakcí, jako zahradní domeček. Tento má ale navíc kola a jezdí. V době koronavirové pandemie cestujeme méně. Zejména jsme omezili létání. Obytné auto je ideální způsob, jak se, pokud jde o cestování, nemuset omezovat, přesto si však udržet své soukromí a odstup.

Diskuze

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient