Začněte konečně podnikat! Staňte se úspěšným realitním makléřem

Realitní business vám může připadat někdy jako na vážkách. Ceny nemovitostí i nájmů se neustále mění. Ten, koho se to ale příliš dotknout nemusí, pakliže se umí přizpůsobit situaci, jsou překvapivě realitní makléři. Vždyť buď je zájem o jakékoliv nemovitosti, protože se prostě zběsile nakupuje, nebo naopak prodávající hledají pomoc s prodejem. Když není zájem o nákup nemovitostí, lidi shání pronájmy. V realitním businessu rozhodně není nouze o práci.

Napadlo vás, že by práce realitního makléře mohla být zrovna pro vás? Baví vás vše kolem bydlení? Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Milujete též jednání s lidmi? Realitní makléř práce – to rozhodně není den strávený na židli v kanceláři. Neustále jste v kontaktu se zajímavými lidmi, získáváte dovednosti v mnoha oblastech. Jste v jednom kole. Vyzbrojeni nejen mobilním telefonem, ale i metrem či fotoaparátem objevujete neustále nová a nová místa. Stále jste přitom páni svého času a neoznačujete si píchačky někde v korporátu. Práce v realitách může navíc vynášet. Je motivující, jak se s vašimi rostoucími obchodními schopnostmi zvyšují i vaše příjmy.

Realitní kancelář RE/MAX Anděl hledá nové realitní makléře

Nepůjdete z deště pod okap, nestanete se opět zaměstnancemZískat práci v realitní kanceláři RE/MAX Anděl znamená získat know-how této prestižní realitní společnosti a prestižní zázemí perfektně fungující firmy. Nejedná se tedy o práci na HPP, DPP ani DPČ. Jdete do toho naplno jako samostatný podnikatel, avšak s mnoha benefity a s pomocí od kolegů a značky. Díky tomu nebudete testovat, jak se stát realitním makléřem, ale hned jím budete.

Usnadněte si start v podnikání

Práce v realitách dnes bez zázemí prestižní realitní společnosti může být výrazně vyšším rizikem. Lidé preferují makléře propojeny na firmy se zkušenostmi a dobrým jménem. Váš plat realitního makléře díky tomu, v závislosti na vašem nasazení, může rychle růst a nebude stagnovat ani v horších dobách. I když být realitní makléřem znamená být téměř nonstop k dispozici svým zákazníkům a rychle reagovat, přesto získáte podnikatelskou svobodu, flexibilitu v pracovní době a též velice zajímavou a pestrou práci. Zapomeňte na to, že realitní makléř prodává nemovitosti. Nabízí služby. A čím lepší je budete nabízet, tím úspěšnějším realitním makléřem budete. S pomocí RE/MAX Anděl se jím stanete velice rychle.

Diskuze

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient